Data

Dzień

Ulica

Godz

30.11.2019

Sobota

1. Ogrodowa - od końca.

2. Botaniczna - od nr 44 do 6

10.00

10.00

01.12.2019

Niedziela

Botaniczna – od nr 19 do 1

13.00

07.12.2019

Sobota

1. Brzozowa – od początku.

2. Jodłowa – od początku

10.00

10.00

08.12.2019

Niedziela

Leśna – od początku.

13.00

14.12.2019

Sobota

1. Wierzbowa nieparzyste – od początku.

2. Wierzbowa parzyste – od początku.

10.00

10.00

15.12.2019

Niedziela

Topolowa – od początku i Świerkowa – od końca

13.00

21.12.2019

Sobota

1. Modrzewiowa – od początku.

2. Jaworowa – od początku

10.00

10.00

22.12.2019

Niedziela

Rybnicka i Jaworowa – od początku.

13.00

27.12.2019

Piątek

Rybnicka nr 20 i Grabowa – od początku.

10.00

28.12.2019

Sobota

1. Kasztanowa – od końca i Olchowa – od początku

2. Dębowa – od początku

10.00

10.00

29.12.2019

Niedziela

Sosnowa (Łaziska Górne) – od początku.

13.00

30.12.2019

Poniedziałek

Kolonia Huta i Sośnia Góra– od końca

10.00

02.01.2020

Czwartek

Zacisze – od końca

15.00

03.01.2020

Piątek

Górna – od końca

15.00

04.01.2020

Sobota

Fiołkowa – od końca

10.00

05.01.2020

Niedziela

Lipcowa – od końca i Golfowa.

13.00

06.01.2020

Poniedziałek

Krucza – od końca

15.00

07.01.2020

Wtorek

Zamkowa – od końca

15.00

08.01.2020

Środa

Podgórna – od nr 24 do początku

15.00

09.01.2020

Czwartek

Na Stoku i Podgórna – do nr 25

15.00

10.01.2020

Piątek

Źródlana – od końca

15.00

11.01.2020

Sobota

Łączna nieparzyste – od końca

10.00

12.01.2020

Niedziela

Wojska Polskiego – od końca.

13.00

 

27.01.2020

Poniedziałek

Kręta – od nr 28 do nr 21

15.00

28.01.2020

Wtorek

Chabrów – od końca, Jeżynowa – od początku.

15.00

29.01.2020

Środa

Maków – od końca i Jabłoni – od początku

15.00

30.01.2020

Czwartek

Miodowa – od końca i Wapienna – od początku

15.00

31.01.2020

Piątek

Grudniowa – lewa strona od nr 8 do 35

15.00

01.02.2020

Sobota

1. Łączna parzyste – od końca

2. Pszczela – od początku

10.00

10.00

02.02.2020

Niedziela

Grudniowa – prawa strona od nr 3 do 42

13.00

08.02.2020

Sobota

Kolęda dodatkowa

10.00


© 2019 Rzymsko – Katolicka Parafia Św. Wawrzyńca w Mokrem Wszelki prawa zastrzeżone